Концерт на легендарниот хип хоп артист Марчело во МКЦ

На 24 февруари со почеток во 21 часот во Младинскиот културен центар ќе се одржи самостојниот концерт на легендарниот српски музички артист, писател и поет, …

Концерт на легендарниот хип хоп артист Марчело во МКЦ Прочитај повеќе »

Текстот Концерт на легендарниот хип хоп артист Марчело во МКЦ е превземен од Reporter.mk.