Кралицата Камила откри како се чувствува Кејт Мидлтон после се

Кралицата Камила проговори за принцезата од Велс за прв пат по нејзината дијагноза рак. 76-годишната жена го посетила Шрусбери каде запознала две млади сестри кои …

Кралицата Камила откри како се чувствува Кејт Мидлтон после се Прочитај повеќе »

Текстот Кралицата Камила откри како се чувствува Кејт Мидлтон после се е превземен од Reporter.mk.