Кралот има рак

На кралот Чарлс му е дијагностициран облик на рак, соопшти Бакингемската палата. Тие не прецизираа за каков вид на рак се работи. Бакингемската палата објави …

Кралот има рак Прочитај повеќе »

Текстот Кралот има рак е превземен од Reporter.mk.