Кралското семејство ѝ платила огромна сума на пари на една од братучетките на Кејт Мидлтон за да молчи и не раскажува на сите дека работи како стриптизета

Кога Кејт Мидлтон се омажи за принцот Вилијам, светските медиуми почнаа да се интересираат за нејзината мистериозна братучетка, Кетрин Дарлинг, која наводно била и добро платена за да не зборува дека се во семејни односи. Откако се случи кралската венчавка, Катрина на сите им зборувала за Кејт, па од кралското семејство морале добро да ја … Continue reading Кралското семејство ѝ платила огромна сума на пари на една од братучетките на Кејт Мидлтон за да молчи и не раскажува на сите дека работи како стриптизета

Текстот Кралското семејство ѝ платила огромна сума на пари на една од братучетките на Кејт Мидлтон за да молчи и не раскажува на сите дека работи како стриптизета е превземен од Reporter.mk.