Кристина Димитри: Син ми му го даде оброкот на дете што бараше храна, најголем успех ми е неговата добра душа

Пејачката и манекенка, Кристина Димитри на „Инстаграм“ напиша дека горда на својот 6-годишен син кој го поделил својот оброк со детенце кое дошло додека ручале …

Кристина Димитри: Син ми му го даде оброкот на дете што бараше храна, најголем успех ми е неговата добра душа Прочитај повеќе »

Текстот Кристина Димитри: Син ми му го даде оброкот на дете што бараше храна, најголем успех ми е неговата добра душа е превземен од Reporter.mk.