Леонардо ди Каприо сам на раат го гледаше финалето меѓу Ѓоковиќ и Медведев

Леонардо ди Каприо е виден во Њујорк во финалето на тенискиот турнир УС Опен на кој играа Новак Ѓоковиќ и Данил Медведев. Беше сам без …

Леонардо ди Каприо сам на раат го гледаше финалето меѓу Ѓоковиќ и Медведев Прочитај повеќе »

Текстот Леонардо ди Каприо сам на раат го гледаше финалето меѓу Ѓоковиќ и Медведев е превземен од Reporter.mk.