Леонардо Ди Каприо со девојка му на одмор во Малибу

Холивудскиот глумец и продуцент Леонардо ди Каприо, е на одмор во Малибу, а друштво му прави неговата девојка Камила Мороне. Двајцата го прославија празникот на Трудот, кој во Америка се слави секој прв понеделник во септември. Ди Каприо и Камила се во љубовна врска од 2017 година. Претходно, глумецот беше познат по врските со голем … Continue reading Леонардо Ди Каприо со девојка му на одмор во Малибу

Текстот Леонардо Ди Каприо со девојка му на одмор во Малибу е превземен од Reporter.mk.