Лепа Брена им пееше на венчавката на Србин и Хрват на Мајорка

Лепа Брена пееше на свадба на геј пар на Мајорка, а таа свршувачка наводно ги чинела младенците вкупно 50.000 евра, пренесува Слободна Далмација. Младоженецот од …

Лепа Брена им пееше на венчавката на Србин и Хрват на Мајорка Прочитај повеќе »

Текстот Лепа Брена им пееше на венчавката на Србин и Хрват на Мајорка е превземен од Reporter.mk.