Лила ги крена нозете на шофершајбна

Со крснозе кренати на шофершајбна водителката Лила Филиповска вчеравечер се возеше низ Скопје. Фотографиите ги објави вечерта на враќање од ресторанот Воденица каде водителката била …

Лила ги крена нозете на шофершајбна Прочитај повеќе »

Текстот Лила ги крена нозете на шофершајбна е превземен од Reporter.mk.