Лила: Лани се прашував дали ќе го дочекам летото, џабе е сè ако не уживаш во животот

Лила Филиповска со чаша шампањ и кеса од шопинг, во Бодрум,  наздрави и ја отвори сезоната на бикини и море. „Минатата година ова време го …

Лила: Лани се прашував дали ќе го дочекам летото, џабе е сè ако не уживаш во животот Прочитај повеќе »

Текстот Лила: Лани се прашував дали ќе го дочекам летото, џабе е сè ако не уживаш во животот е превземен од Reporter.mk.