Лоши и навредливи коментари за Лепа Брена, откако објави фотографија со која промовира хулахопки

Српската ѕвезда Лепа Брна ја промовираше своја модна линија на хулахопки „Лејди Би“. Ова беше повод пејачката да се најде на мета на навреди од македонските фанови на социјалните мрежи, откако објави фотографија со уште две помлади девојки со кои позира во хулахопки. Покрај коментарите со пофални зборови за пејачката, имаше и такви кои ѝ … Continue reading Лоши и навредливи коментари за Лепа Брена, откако објави фотографија со која промовира хулахопки

Текстот Лоши и навредливи коментари за Лепа Брена, откако објави фотографија со која промовира хулахопки е превземен од Reporter.mk.