Мадона на прагот на осмата деценија изгледа побрутално од кога било: Велат дека кралицата на попот е жив оган

Кралицата на поп музиката Мадона го објави новиот спот за песната “Popular”  со пејачот The Weeknd. Песната првично беше објавена како дел од серијата „The …

Мадона на прагот на осмата деценија изгледа побрутално од кога било: Велат дека кралицата на попот е жив оган Прочитај повеќе »

Текстот Мадона на прагот на осмата деценија изгледа побрутално од кога било: Велат дека кралицата на попот е жив оган е превземен од Reporter.mk.