Мамбасита ми недостигаш секој ден: Вдовицата на Коби Брајант емотивна на роденденот на починатата ќерка

Вдовицата на кошаркарот Коби Брајант, Ванеса, со емотивна порака и стара фотографија го одбележа роденденот на својата ќерка Џиана, која почина со нејзиниот татко во хеликоптерска несреќа во јануари 2020 година. „Драга Џијана, среќен 15-ти роденден. Те сакам и ми недостигаш секој ден! Посакувам да бевте тука со нас. Нема зборови со кои можам да … Continue reading Мамбасита ми недостигаш секој ден: Вдовицата на Коби Брајант емотивна на роденденот на починатата ќерка

Текстот Мамбасита ми недостигаш секој ден: Вдовицата на Коби Брајант емотивна на роденденот на починатата ќерка е превземен од Reporter.mk.