Ме силуваше и ме сечеше по вагината: Есме Бјанко од „Игра на тронови“ го тужи Мерилин Менсон

Британската глумица Есме Бјанко, која се прослави со улогата на Рос во хит-серијата „Игра на тронови“, поднесе тужба против музичарот Мерилин Менсон во која тврди дека ја силувал и дека  насилно се однесувал кон неа. Според Бјанко, Менсон во текот на сексот, без нејзина согласност ја удирал, гризел, камшикувал и ја сечел по задникот, градите и по … Continue reading Ме силуваше и ме сечеше по вагината: Есме Бјанко од „Игра на тронови“ го тужи Мерилин Менсон

Текстот Ме силуваше и ме сечеше по вагината: Есме Бјанко од „Игра на тронови“ го тужи Мерилин Менсон е превземен од Reporter.mk.