Меланија Трамп тајно менувала делови од предбрачниот договор со Трамп

Поранешната прва дама на Америка, Меланија Трамп тајно сменила делови од нејзиниот предбрачен договор со поранешниот американски претседател Доналд Трамп, во време на неговата кандидатура …

Меланија Трамп тајно менувала делови од предбрачниот договор со Трамп Прочитај повеќе »

Текстот Меланија Трамп тајно менувала делови од предбрачниот договор со Трамп е превземен од Reporter.mk.