На 32-годишна возраст почина синот на познат актер

На 32-годишна возраст почина постариот син на познатиот комичар и актер Дејно Карви, Декс. Според извештаите, Дек починал од предозирање во средата, на 15 ноември. …

На 32-годишна возраст почина синот на познат актер Прочитај повеќе »

Текстот На 32-годишна возраст почина синот на познат актер е превземен од Reporter.mk.