Ѝ на Дара Бубамара ќе и пукнат силиконите додека се слика пред кадата

Српската пејачка Дара Бубамара објави фотка на социјалните мрежи, во краток шорц и бела маица. На социјалните мрежи и рекоа дека изгледа секси, а некои …

Ѝ на Дара Бубамара ќе и пукнат силиконите додека се слика пред кадата Прочитај повеќе »

Текстот Ѝ на Дара Бубамара ќе и пукнат силиконите додека се слика пред кадата е превземен од Reporter.mk.