На почетокот од годината го добивме и првиот сериозен кандидат за возач идиот на годината / ВИДЕО

Се снимал како вози над 160 km/h, но и како излетува од патот

The post На почетокот од годината го добивме и првиот сериозен кандидат за возач идиот на годината / ВИДЕО appeared first on ДодајГас.мк.