Наоми Кембел ја обвинија за фотошоп

Супермоделот Наоми Кембел (52) се соочи со критики за објавување серија монтирани фотографии од Оскарите. На забавата на Vanity Fair се појави во крем фустан, …

Наоми Кембел ја обвинија за фотошоп Прочитај повеќе »

Текстот Наоми Кембел ја обвинија за фотошоп е превземен од Reporter.mk.