Наташа Беквалац во Тоскана славеше роденден

Српската пејачка  Наташа Беквалац го прослави својот 43-ти роденден. Таа со своето одбрано друштво роденденот го славеше во Товршена Тоскана во Италија. Нејзините пријатели  точно …

Наташа Беквалац во Тоскана славеше роденден Прочитај повеќе »

Текстот Наташа Беквалац во Тоскана славеше роденден е превземен од Reporter.mk.