Не ми е добро, болна сум: Лепа Лукиќ заврши на инфузија поради здравствени проблеми

Српската пејачка Лепа Лукиќ откри дека не се чувствува добро и дека морала да побара лекарска помош поради здравствени проблеми, објавија локалните медиуми. Таа со денови е болна и веќе една недела прима инфузија во Здравствен дом. Пејачката не криеше дека не се чувствува добро, па раскажа за „Република.рс“ какви здравствени проблеми имала, но и како се … Continue reading Не ми е добро, болна сум: Лепа Лукиќ заврши на инфузија поради здравствени проблеми

Текстот Не ми е добро, болна сум: Лепа Лукиќ заврши на инфузија поради здравствени проблеми е превземен од Reporter.mk.