Немања Гудељ ја посвети победата на загубеното бебе, Анастасија Ражнатовиќ се расплака во публика

Српската пејачка Анастасија Ражнатовиќ неодамна имаше спонтан абортус во петтиот месец од бременоста, а  веста ја соопшти нејзиниот партнер, фудбалеротНемања Синоќа Гудељ играше во финалето на …

Немања Гудељ ја посвети победата на загубеното бебе, Анастасија Ражнатовиќ се расплака во публика Прочитај повеќе »

Текстот Немања Гудељ ја посвети победата на загубеното бебе, Анастасија Ражнатовиќ се расплака во публика е превземен од Reporter.mk.