Немавме секс, затоа раскинавме, открива бившата девојка на Канје Вест

Додека Канје Вест и неговата Бјанка Ченсори со своите модни избори привлекуваат внимание во јавноста, сега се огласила неговата поранешна девојка Џулија Фокс со која …

Немавме секс, затоа раскинавме, открива бившата девојка на Канје Вест Прочитај повеќе »

Текстот Немавме секс, затоа раскинавме, открива бившата девојка на Канје Вест е превземен од Reporter.mk.