Ненад Ѓеорѓиевски им правеше роденденска забава на близнаците

Иво и Љупка, близнаците на водителот Ненад Ѓеорѓевски, наполнија 4 години. Ненад и неговата сопруга Горана им направија голема роденденска забава во игротека, а потоа сликите ги објавија на социјалните мрежи. „Најсреќни да се“, им порачаа пријателите. Претходно, близнаците роденденот го прославија во градинка, а децата ги почестија со хартиена торта.

View this post on Instagram

#4роденден #ЉупкаиИво

A post shared by Nenad Gjorgievski (@nenad_gjorgjievski) on

Текстот Ненад Ѓеорѓиевски им правеше роденденска забава на близнаците е превземен од Reporter.mk.