Ни требаше долго време да се опоравиме и да застанеме на нозе, Анџелина Џоли за животот по разводот со Бред Пит

Холивудската актерка Анџелина Џоли во интервју за магазинот „Вог“ зборуваше за својот приватен живот и за бизнисот што го започнала. „Имав 26 години кога станав …

Ни требаше долго време да се опоравиме и да застанеме на нозе, Анџелина Џоли за животот по разводот со Бред Пит Прочитај повеќе »

Текстот Ни требаше долго време да се опоравиме и да застанеме на нозе, Анџелина Џоли за животот по разводот со Бред Пит е превземен од Reporter.mk.