Ники Минаж откри дека добила син

Познатата американска раперка, Ники Минаж, сподели со фановите дека добила син. Таа пред две недели се породи, а први кои и честитаа беа нејзините колешки Бијонсе и Ким Кардашијан.   View this post on Instagram   Thank you to Queen B, Kim & Ye, Riccardo Tisci, Winnie, Karol & everyone who sent well wishes during … Continue reading Ники Минаж откри дека добила син

Текстот Ники Минаж откри дека добила син е превземен од Reporter.mk.