Никол Кидман ги изненади фановите со промена на имиџот

Оскаровката Никол Кидман се пофали со својата промена на имиџот на својот Инстаграм профил. 56-годишната актерка ја покажа својата нова боб фризура, заменувајќи ги нејзините …

Никол Кидман ги изненади фановите со промена на имиџот Прочитај повеќе »

Текстот Никол Кидман ги изненади фановите со промена на имиџот е превземен од Reporter.mk.