Никол Шерцингер блесна во тесен фустан на Вимблдон

Никол Шерцингер беше вистинска атракција на Вимблдон, ја следеа погледите на гледачите и фотографите. Таа се појави во тесен фустан во боја на слонова коска …

Никол Шерцингер блесна во тесен фустан на Вимблдон Прочитај повеќе »

Текстот Никол Шерцингер блесна во тесен фустан на Вимблдон е превземен од Reporter.mk.