Обожавателка му понуди брак на Кијану Ривс

Холивудскиот актер Кијану Ривс добил предлог за брак од обожавателка, по премиерата на неговиот нов филм „Џон Вик 4“ во Тексас. 58-годишниот актер откри дека …

Обожавателка му понуди брак на Кијану Ривс Прочитај повеќе »

Текстот Обожавателка му понуди брак на Кијану Ривс е превземен од Reporter.mk.