Одличен си Влатче-колешките поддршка на Лозано

На вчерашниот концерт на Влатко Лозановски, во ВИП Арената, поддршка му дадоа и неговите колешки- поп-пејачките Елена , Тамара и Каролина.

„Одличен концерт мој Влатче“,  напиша Елена Ристеска на фотографијата која ја сподели на „Инстаграм“. Пејачките уживаа во секоја песна на Лозано кој вчеравечер имаше прв солистички концерт.

Текстот Одличен си Влатче-колешките поддршка на Лозано е превземен од Reporter.mk.