Огњен Врањеш прозборе за секс-скандалот со Карлеуша: Очајна е

Босанскиот фудбалер Огњен Врањеш, скоро две години по секс-скандалот со Јелена Карлеуша, првпат прозборе за аферата со пејачката. Тој во емисијата „Сцениерање“ на телевизијата Курир.рс, рече дека таа е „мизерна и очајна“. Огњен одговараше и на прашања од гледачите кои ги интересираше врската со Карлеуша, а го прашаа и дали повторно би имал нешто со … Continue reading Огњен Врањеш прозборе за секс-скандалот со Карлеуша: Очајна е

Текстот Огњен Врањеш прозборе за секс-скандалот со Карлеуша: Очајна е е превземен од Reporter.mk.