Откако Миа Калифа го поддржа Хамас, Плејбој ја прекина соработката со неа

Поранешната порно актерка Миа Калифа го поддржа Хамас во конфликтот со Израел, што ја чинеше соработката со Playboy. Триесетгодишната Калифа долги години го критикуваше Израел …

Откако Миа Калифа го поддржа Хамас, Плејбој ја прекина соработката со неа Прочитај повеќе »

Текстот Откако Миа Калифа го поддржа Хамас, Плејбој ја прекина соработката со неа е превземен од Reporter.mk.