Откако раскина со Пит Дејвидсон, Ким не е подготвена за нова врска

Американската ѕвезда и инфлуенсерка Ким Кардашијан откако раскина со комичарот Пит Дејвидсон рече дека не сака во скоро време да се обврзе и дека не е подготвена за нова врска. Во понеделникот во емисијата „Во живо со Кели и Рајан“ рече дека сака некое време да биде сама, пред да го направи следниот чекор. „Едноставно … Continue reading Откако раскина со Пит Дејвидсон, Ким не е подготвена за нова врска

Текстот Откако раскина со Пит Дејвидсон, Ким не е подготвена за нова врска е превземен од Reporter.mk.