Памела Андерсон: Стареам, па си велам, леле, ова навистина ми се случува

Ѕвездата на Baywatch откри како ја донела одлуката откако да не се шминка откако нејзината шминкерка Алексис Фогел починала од рак на дојка. „Таа беше …

Памела Андерсон: Стареам, па си велам, леле, ова навистина ми се случува Прочитај повеќе »

Текстот Памела Андерсон: Стареам, па си велам, леле, ова навистина ми се случува е превземен од Reporter.mk.