Пандев доби Златна Бубамара за спортска легенда, цела арена на нозе

Македонската фудбалска легенда Горан Пандев доби „Златна бубамара на популарноста“ за спортска легенда. Игор Џамбазов му посвети и песна во негов стил, односно ја преработи …

Пандев доби Златна Бубамара за спортска легенда, цела арена на нозе Прочитај повеќе »

Текстот Пандев доби Златна Бубамара за спортска легенда, цела арена на нозе е превземен од Reporter.mk.