Пандев го гледаше Елмас во Наполи

Поранешниот капитен на Македонија, Горан Пандев присуствуваше на натпреварот во Џенова, меѓу неговиот поранешен клуб и Наполи. Имаше можност да го гледа својот наследник во …

Пандев го гледаше Елмас во Наполи Прочитај повеќе »

Текстот Пандев го гледаше Елмас во Наполи е превземен од Reporter.mk.