По 22 години се тресе бракот на Синди Крафорд

По 22 години се тресе бракот на Синди Крафорд, пренесуваат светските медиуми. Супермоделот од деведесеттите години наскоро би можела да се разведе од нејзиниот сопруг Ранде Гербер, сопственик на компанија за текила и голем дистрибутивен синџир. Како што пишува магазинот Life&Style, двојката од неодамна ја ставила на продажба нивната семејна вила во Бевели Хилс. Извор … Continue reading По 22 години се тресе бракот на Синди Крафорд

Текстот По 22 години се тресе бракот на Синди Крафорд е превземен од Reporter.mk.