По една година брак Памела Андерсон се разведува од петтиот сопруг

Поранешната плејбој зајачица, Памела Андерсон по една година се разведува од нејзиниот сопруг Ден Хејхерст. Тоа е петти брак на глумицата. Тие се венчаа на Бадник 2020 година, откако го поминаа заедно карантинот во Канада. Ден ѝ беше телохранител на Памела две години пред да почнат врска. Извор близок до парот го опиша нивниот брак како … Continue reading По една година брак Памела Андерсон се разведува од петтиот сопруг

Текстот По една година брак Памела Андерсон се разведува од петтиот сопруг е превземен од Reporter.mk.