По разводот, Анета Молика во Крива Паланка се најави со моминското презиме

Фолк пејачка Анета Молика по разводот од сопругот Џими го смени своето презиме на Инстаграм и го врати моминското, па сега во своите соло настапи, …

По разводот, Анета Молика во Крива Паланка се најави со моминското презиме Прочитај повеќе »

Текстот По разводот, Анета Молика во Крива Паланка се најави со моминското презиме е превземен од Reporter.mk.