Половина милион лајкови: Салма Хајек ги воодушеви фановите со фотографија во бикини

Салма Хајек на својот Инстаграм објави фотографија на која позира во црни бикини и ги воодушеви своите фанови. На фотографијата која собра речиси половина милион …

Половина милион лајкови: Салма Хајек ги воодушеви фановите со фотографија во бикини Прочитај повеќе »

Текстот Половина милион лајкови: Салма Хајек ги воодушеви фановите со фотографија во бикини е превземен од Reporter.mk.