Поради краткото здолниште Георгина ќе биде парично казнета

Парнтерката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, ќе биде парично казнета затоа што ги прекрши правилата на облекување во Садуска Арабија, пренесе „Марка“. Жените во земјата …

Поради краткото здолниште Георгина ќе биде парично казнета Прочитај повеќе »

Текстот Поради краткото здолниште Георгина ќе биде парично казнета е превземен од Reporter.mk.