Поранешната девојка го обвини Диди за силување и физичко насилство

Шон Диди Комбс е обвинет за силување и физичко насилство, пишува „Page Six“. Тужбата против раперот ја поднесе неговата поранешна девојка, пејачката Касандра Вентура попозната …

Поранешната девојка го обвини Диди за силување и физичко насилство Прочитај повеќе »

Текстот Поранешната девојка го обвини Диди за силување и физичко насилство е превземен од Reporter.mk.