После аферата со Карлеуша се разведува Огњен Врањеш

Босанскиот фудбалер Огњен Врањеш ќе се разведува по секс-аферата со Јелена Карлеуша. Неговата сопруга Данијела наводно сакала да го спаси бракот, но Врањеш ангажирал адвокат и поднел документи за развод, пишуваат босанските медиуми.

Доказ за разводот, велат тие, е што Огњен на левата страна на градите го имал истетовирано името на својата сопруга, а сега таа тетоважа ја покрил со друга.

Огњен со Данијела има ќерка.

Текстот После аферата со Карлеуша се разведува Огњен Врањеш е превземен од Reporter.mk.