Принц му понудил на Канје 10 милиони долари, за една ноќ со Кардашијан

Саудискиот принц Мохамед Бин Саламан, му понудил на американскиот рапер Канје Вест, 10 милиони долари, за да помине една ноќ со неговата сопруга популарната реална ѕвезда Ким Кардашијан, пренесуваат медиумите. Саудискиот министер за одбрана,ја  дал контроверзната понуда за време на една конференција за печат. Понудата ја дал за да му помогне на Канје да ги … Continue reading Принц му понудил на Канје 10 милиони долари, за една ноќ со Кардашијан

Текстот Принц му понудил на Канје 10 милиони долари, за една ноќ со Кардашијан е превземен од Reporter.mk.