Принцезата од Монако ги негираше гласините за развод

Принцезата Шарлин од Монако (45), сопруга на принцот од Монако Алберт (65), е позната и како најтажната принцеза на светот ги демантираше гласините за развод. …

Принцезата од Монако ги негираше гласините за развод Прочитај повеќе »

Текстот Принцезата од Монако ги негираше гласините за развод е превземен од Reporter.mk.