Принцот Вилијам ги насмеа сите со своите гримаси на натпревар од Европското првенство, сега е јасно на кого е Луис

Принцот Вилијам го следеше натпреварот меѓу Англија и Швајцарија во четврт-финалето на Европското првенство. Англиската репрезентација по изведувањето пенали ја совлада Швајцарецот со 5:3 (1:1). …

Принцот Вилијам ги насмеа сите со своите гримаси на натпревар од Европското првенство, сега е јасно на кого е Луис Прочитај повеќе »

Текстот Принцот Вилијам ги насмеа сите со своите гримаси на натпревар од Европското првенство, сега е јасно на кого е Луис е превземен од Reporter.mk.