Присила Присли дојде на пресот за филмот „Присила“ во Венеција: Немав секс со Елвис кога се запознавме

Еден од најочекуваните филмови на годинешниот филмски фестивал во Венеција е Присила, последниот на Софија Копола за врската помеѓу Присила Присли (Кејли Спени) и рокенрол …

Присила Присли дојде на пресот за филмот „Присила“ во Венеција: Немав секс со Елвис кога се запознавме Прочитај повеќе »

Текстот Присила Присли дојде на пресот за филмот „Присила“ во Венеција: Немав секс со Елвис кога се запознавме е превземен од Reporter.mk.