Прогласен најзгодниот маж на светот за оваа година

Актерот Патрик Демпси е прогласен за најсекси маж на годината од страна на магазинот „Пипл“. Поминаа речиси две децении откако Патрик Демпси се појави на …

Прогласен најзгодниот маж на светот за оваа година Прочитај повеќе »

Текстот Прогласен најзгодниот маж на светот за оваа година е превземен од Reporter.mk.