Речиси бев мртов, се присети Џорџ Клуни на сообраќајната несреќа

Холивудскиот актер Џорџ Клуни неодамна се потсети на еден од најтешките моменти во својот живот, кога беше тешко повреден. Тој во јуни 2018 година имаше сообраќајна несреќа од која едвај спасил жива глава. Актерот потоа завршил во болница откако автомобил удрил во неговиот мотоцикл. Како што изјавил Клуни за „Сандеј тајмс“, сето тоа се случило … Continue reading Речиси бев мртов, се присети Џорџ Клуни на сообраќајната несреќа

Текстот Речиси бев мртов, се присети Џорџ Клуни на сообраќајната несреќа е превземен од Reporter.mk.