Ријана ги покажа своите раскошни облини во секси облека, фановите бесни: Така се извинува

Популарната пејачка ја промовираше својата нова линија на долна облека, но наиде на критики. Популарната Ријана, која последните денови не изненадува со честите промени на …

Ријана ги покажа своите раскошни облини во секси облека, фановите бесни: Така се извинува Прочитај повеќе »

Текстот Ријана ги покажа своите раскошни облини во секси облека, фановите бесни: Така се извинува е превземен од Reporter.mk.